Základní umělecká škola Starý Plzenec

Hudební obor - rozvrh kolektivních předmětů

Hudební nauka ve Starém Plzenci:

  td> 
2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
PS 16.15 - 17.00
(L.Kočandrlová)
                                               
HN 1. ročník 13.30 - 14.15
14.20 - 15.05

(P. Vícha)
       
HN 2. ročník 17.00 - 17.45
(P. Vícha)
13.30 - 14.15
(P. Vícha)
     
HN 3. ročník   14.20 - 15.05
15.10 - 15.55

(P. Vícha)
     
HN 4. ročník 17.50 - 18.35
(P. Vícha)
16.15 - 17.00
(P. Vícha)
   
HN 5. ročník   17.05 - 17.50
(P. Vícha)
     
HN 6. ročník 17.55 - 18.40
(P. Vícha)
     

Sborový zpěv ve Starém Plzenci:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
pěvecký sbor - mladší děti
pěvecký sbor - starší děti
 
 
15.00 - 15.45
15.55 - 16.40

(P. Vlachová)
                                                                               

Lidový soubor ve Starém Plzenci:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
Úslaváček - muzika 17.00 - 18.00
(K. Palátová,
V.Kubáčová)
                                                                                       
Úslaváček - tanečníci                                         15.00 - 18.00
(P. Koňaříková
Sedlec)
                                       

Hudební nauka v Nezvěsticích:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
HN 1         11.45 - 12.30
(H. Pumrová)
HN 2       12.35 - 13.20
(H. Pumrová)
 
HN 3         12.35 - 13.20
(H. Pumrová)
HN 4         13.25 - 14.10
(H. Pumrová)
HN 5 14.10 - 14.45
(H. Pumrová)
       

Sborový zpěv v Nezvěsticích:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
pěvecký sbor 13.15 - 14.00
(M.Borovský)
                                                                       

Hudební nauka ve Spáleném Poříčí:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
HN 1 13.00 - 13.45
(M. Nocarová)
       
HN 2         14.05 - 14.50
(A. Schröpferová)
 

Počet přístupů: 267365

© 2007- 2020 ZUŠ Starý Plzenec & FoXprofi.com