Základní umělecká škola Starý Plzenec

Týdenní rozvrh učitelů

d>

Klavír:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
I. Dudková     13.45 - 16.00
Plzenec/14
13.30 - 18.45
Plzenec/14
13.30 - 18.45
Plzenec/4
F. Gregoriades  
14.55 - 17.30
Plzenec/5
 
12.40 - 17.25
Plzenec/5
 
13.15 - 20.00
Plzenec/5
 
13.30 - 18.40
Plzenec/5
 
13.00 - 17.45
Plzenec/5
L. Kočandrlová 13.15 - 18.00
Plzenec/9
13.15 - 18.05
Plzenec/9
14.45 - 18.00
Plzenec/9
14.00 - 17.35
Plzenec/9
13.45 - 17.00
Plzenec/9
A. Schröpferová 13.00 - 16.20
Sp. Poříčí
12.20 - 18.00
Nezvěstice
13.00 - 16.20
Sp. Poříčí
13.00 - 17.55
Sp. Poříčí
11.55 - 17.35
Nezvěstice
P. Vícha
(korepetice + HN)
14.00 - 19.00
Plzenec/10
14.00 - 19.10
Plzenec/10
     
 

Smyčcové nástroje:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Esterle (housle) 14.00 - 17.45
Plzenec/3
15.00 - 16.45
Plzenec/3
  14.00 - 14.45
Plzenec/3
15.00 - 17.45
Plzenec/3,14
V. Kubáčová (housle + HN) 13.15 - 19.15
Plzenec/8,10,14
    13.30 - 17.45
Nezvěstice
 
K. Palátová (housle + Úslaváček) 11.00 - 12.00
13.15 - 19.45

Plzenec/6,14
 
14.00 - 14.45

Plzenec/6
11.00 - 13.00
14.00 - 15.30

Plzenec/6
 
16.00 - 16.45

Plzenec/6
 
14.00 - 17.15

Plzenec/6
Z. Pavlíková (violoncello) 13.30 - 17.05
Plzenec/7
       
V. Šatra (kontrabas)     14.50 - 16.25
Plzenec/5
   
 

Akordeon, EKN:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
H. Medunová         13.00 - 18.55
Plzenec/8
R. Škala 7.15 - 8.00
14.50 - 18.05

Sp. Poříčí
 
14.00 - 17.45

Plzenec/8
 
13.50 - 17.05

Plzenec/8
 
12.40 - 17.00

Plzenec/8
7.15 - 8.00
11.50 - 14.15

Sp. Poříčí
 

Kytara:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
J. Loudová   13.00 - 19.30
Plzenec/4
12.15 - 18.45
Plzenec/4
   
M. Skala
(+ elektrická kytara)
  12.45 - 16.50
17.45 - 20.45

Nez.,Plzenec/5
11.50 - 17.00
Plzenec/2
13.00 - 19.30
Plzenec/4
 
 

Dechové nástroje:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
F. Bayer (zobcová flétna a žestě) 13.00 - 18.35
Plzenec/11
  14.30 - 17.40
Plzenec/10
11.45 - 17.25
Nezvěstice
14.30 - 18.35
Plzenec/11
Z. Kubík (klarinet, saxofon + HN) 14.00 - 19.45
Plzenec/4
15.50 - 19.05
Plzenec/6
     
K. Palát (zobcová flétna a žestě)   13.30 - 15.00
Nezvěstice
13.25 - 16.40
Nezvěstice
   
H. Pumrová (zobcová, příčná flétna + PHV, HN) 12.15 - 16.35
Nezvěstice
14.55 - 17.50
Plzenec/7
11.45 - 15.50
Nezvěstice
11.40 - 18.15
Nezvěstice
11.40 - 17.15
Nezvěstice
A. Šeflová (zobcová flétna)       13.10 - 18.00
Plzenec/7
13.15 - 18.00
Plzenec/7
A. Ženíšková (zobcová, příčná flétna) 13.00 - 17.05
Sp. Poříčí
  13.15 - 18.05
Plzenec/7
13.15 - 18.05
Plzenec/10
13.15 - 18.00
Plzenec/10
 

Zpěv:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Borovský 12.30 - 18.05
Nezvěstice
       
B. Čížková   13.00 - 18.00
Sp. Poříčí
13.00 - 17.00
Sp. Poříčí
   
M. Kofroňová
(+ pěvecký sbor)
14.10 - 20.05
Plzenec/7,8,14
       
P. Vlachová
(+ pěvecký sbor)
15.00 - 19.15
Plzenec/5,6,14
14.00 - 17.15
Plzenec/11
14.00 - 17.15
Plzenec/11
13.45 - 18.45
Plzenec/11
 
 

Výtvarný obor:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
J. Frolíková 14.00 - 18.00
Plzenec/12,13
  14.45 - 21.15
Plzenec/12,13
14.00 - 19.00
Plzenec/12,13
14.00 - 18.45
Plzenec/12,13
E. Švecová   14.00 - 18.45
Plzenec/12,13
14.00 - 16.15
Sp. Poříčí
13.00 - 16.45
Sp. Poříčí
 
 

Literárně-dramatický obor:

2018/2019
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Monsportová   14.00 - 17.55
Plzenec/14
14.10 - 15.45
Plzenec/14
  
 

Počet přístupů: 188473

© 2007- 2018 ZUŠ Starý Plzenec & FoXprofi.com