Základní umělecká škola Starý Plzenec

Týdenní rozvrh učitelů

úterý

Klavír:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
I. Dudková     13.30 - 16.00
Plzenec/14
13.30 - 18.15
Plzenec/14
13.30 - 17.30
Plzenec/4
F. Gregoriades  
15.15 - 17.30
Plzenec/5
 
13.30 - 17.45
Plzenec/5
 
13.50 - 17.45
Plzenec/5
 
13.15 - 18.00
Plzenec/5
 
14.00 - 18.00
Plzenec/5
K. Kantoříková 12.45 - 17.45
Plzenec/7
14.00 - 16.25
Plzenec/7
11.50 - 17.35
Nez./2
   
L. Kočandrlová 13.30 - 17.45
Plzenec/9
14.00 - 18.00
Plzenec/9
14.00 - 18.00
Plzenec/9
13.30 - 16.45
Plzenec/9
13.00 - 16.30
Plzenec/9
A. Schröpferová 13.00 - 16.20
Sp. Poř./1
12.45 - 17.40
Nez./Sp.Poř.
12.15 - 17.50
Sp. Poř./1
12.45 - 17.35
Nez./Sp.Poř.
12.15 - 16.25
Sp. Poř/1
P. Vícha
(korepetice + HN)
13.30 - 18.35
Plzenec/10
13.30 - 19.30
Plzenec/10
     
 

Smyčcové nástroje:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Esterle (housle) 13.30 - 17.30
Plzenec/3
13.30 - 18.00
Plzenec/3
13.30 - 17.50
Plzenec/3
13.15 - 17.15
Plzenec/3
14.15 - 17.45
Plzenec/3,14
V. Kubáčová (housle + HN) 12.45 - 16.00
Plzenec/5,10
12.45 - 17.00
Nez./3
     
K. Palátová (housle + Úslaváček) 11.15 - 12.15
15.15 - 19.30

Plzenec/6,14
 
12.00 - 18.06

Plzenec/6,5
8.00 - 12.30
15.00 - 18.00

Plzenec/2, Zš Sedlec
 
11.30 - 18.00

Plzenec/6
 
13.00 - 16.00

Plzenec/2,6
Z. Pavlíková (violoncello)       16.00 - 16.45
Plzenec/7
16.00 - 16.45
Plzenec/7
A. Sovová (kontrabas)         14.45 - 18.15
Plzenec/6
 

Akordeon, EKN:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
H. Medunová         12.25 - 17.20
Plzenec/8
R. Škala 7.15 - 8.00
15.00 - 17.15

Sp. Poř.
 
13.30 - 17.30

Plzenec/8
 
12.50 - 17.30

Sp.Poř./Plz./8
7.15 - 8.00
13.30 - 17.30

Sp.Poř./Plz./8
7.15 - 8.00
12.40 - 15.00

Sp. Poříčí
 

Kytara:

2020/2021
I. pololetí
pondělí středa čtvrtek pátek
J. Loudová 13.00 - 18.45
Plzenec/8
13.00 - 19.30
Plzenec/4
  13.00 - 17.45
Plzenec/4
 
M. Skala
(+ elektrická kytara)
  12.30 - 17.15
Nez./1
14.15 - 20.00
Plzenec/4
13.00 - 17.00
18.15 - 20.30

Sp.Poř.,Plz./4
 
 

Dechové nástroje:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
F. Bayer (zobcová flétna a žestě) 13.00 - 18.50
Plzenec/11
  13.00 - 17.40
Plzenec/10
11.45 - 18.25
Nez.
14.30 - 18.30
Plzenec/11
Z. Kubík (klarinet, saxofon + HN) 14.30 - 19.30
Plzenec/4
15.30 - 18.00
Plzenec/6
14.45 - 17.00
Plzenec/5
   
K. Palát (zobcová flétna a žestě)   14.O0 - 17.10
Nez.
    14.00 - 17.10
Nez.
H. Pumrová (zobcová, příčná flétna + PHV, HN) 11.35 - 17.25
Nez.
15.45 - 19.00
Plzenec/7
11.45 - 15.50
Nez.
11.40 - 15.500
Nez.
10.45 - 16.40
Nez.
A. Ženíšková (zobcová, příčná flétna) 13.00 - 17.05
Sp. Poř.
  13.15 - 19.00
Plzenec/7
13.15 - 18.05
Plzenec/10
13.15 - 16.25
Plzenec/10
 

Zpěv:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Borovský 12.30 - 18.00
Nez.
       
M. Nocarová 12.00 - 18.45
Sp. Poř.
  14.30 - 16.00
Sp. Poř.
   
P. Vlachová
(+ pěvecký sbor)
13.15 - 19.15
Plzenec/6,14
13.15 - 18.00
Plzenec/11
14.00 - 18.50
Plzenec/11
14.00 - 17.30
Plzenec/11
 
 

Výtvarný obor:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
J. Frolíková 14.00 - 18.00
Plzenec/12,13
  16.15 - 21.15
Plzenec/12,13
14.00 - 19.00
Plzenec/12,13
14.00 - 18.45
Plzenec/12,13
E. Švecová   14.00 - 18.45
Plzenec/12,13
14.00 - 16.15
Sp. Poř.
13.00 - 16.55
Sp. Poř.
 
 

Literárně-dramatický obor:

2020/2021
I. pololetí
pondělí úterý středa čtvrtek pátek
M. Jelínková   15.30 - 17.50
Plzenec/14
16.00 - 19.05
Plzenec/14
   
 

Počet přístupů: 263159

© 2007- 2020 ZUŠ Starý Plzenec & FoXprofi.com